Kominki

Specjalizujemy sie w kompeksowym doborze kominków.

W naszym klimatycznym salonie z kominkami zaczynamy od rozmowy wstępnej i prezentacji podstawowych produktów Podczas Naszej rozmowy prosimy Inwetsora o przedstawienie swoich oczekwiań dot. wyglądu kominka oraz jego głównych potrzeb .Kolejnym pytania są techniczne dot. rodzaju komina, doprowadznei powietrza jeśli coś wywoła Nasze wątpliwości dokonujemy wizji lokalnej . Służymy radą w doborze odpowiednich materiałów i technologii, pomagamy w doborze optymalnego wkładu uwzględniając jego kształt, wielkość, moc oraz dodatkowe walory grzewcze. Podsuwamy pomysły rozwiązań tak, aby wydobyć z kominka jego charakter i piękno oraz sprawić by był on funkcjonalny.
Po dokonaniu optymalnego rozwiązania, przedstawieniu Państwu dokładnej wyceny, sporządzeniu harmonogramu naszych prac oraz podpisaniu umowy owykonanie usługi, przystępujemy do montażu kominka
W swojej pracy wykorzystujemy wszelkie dostępne na rynku materiały i technologie, chętnie wykorzystujemy najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania, przestrzegając przy tym rygorystycznie wszystkich zasad i atestów bezpieczeństwa oraz zasad sztuki budowlanej i kominiarskiej.

Masz pytania?
Skontaktuj się!